Vše o módě doplncích a zdravém životním stylu podle S.

insteresting day

10. dubna 2015 v 15:20 | susseane |  Fitness
Dnes ráno jsem se probudila s dost divným pocitem. Ve snu mě honilo hnusné vělké chlupaté zvíře!!!! Kdo ví, co to znamená...? ,/
Každopádně odstartovalo mi to pěkně zvláštní den. Tak nějak jsem cítila už od rána, že mám do všeho nechuť a jsem akorát tak otrávená. A všechno se to s tí pocitem táááhlo - ráno jsem nestíhala, nemohla se probudit, ve škole jsem napsala didaktický test nejhůř jak jsem kdy mohla!! a to na čistou 5! Na přechodu mi málem vlítne do cesty chodec (starej dědek, kterej se ani nerozhlídne, co čekat...). A jako zatím taková tečka odpoledne - nepohdnu se s přítelem. Na štěstí odjel na odpolední, tak jsem se dala trochu do klidu a pohody. ,) Je to zlé, ale člověk je někdy rád sám, co bychom si povídali ,že?
ALE NEJVĚTŠÍ PODSTATA DNE,
stručně >>>> ****Ddruhá část dne odstartovala mou dlouhodobě očekávanou objednávkou!!!!!! Konečněěě<<<< Na telefonse mi objevilo neznámé číslo..... a když jsem to zvedla tak se ozval tejpek od PPL! Že mi veze nějaký balíček. Říkám "Okej" PŘIŠLY MI totiž MOJE VYSNĚNÉ BOTIČKY NA INDOOR CVIČENÍ! Zvedlo mi to takovým obratem náladu na super dobrou, že jsem šla hned cvičit. ,)) A co vy? Jaký máte dnes den?? Co se přihodilo za den zajímavého vám?

PS: Ve skutečnosti jsou ještě hezčí, jen mi ty krásně zářivé barvičky nešly zachytit. ,(
Hezký den všem! ,*


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama